בית ספר הארי רדזינר למשפטים

בית ספר הארי רדזינר למשפטים במרכז הבינתחומי הרצליה שם לו למטרה להעניק לבוגריו את ההכשרה הטובה ביותר לאתגרים ולדרישות המאה ה-21 ולדאוג כי המשפטן המסיים בו את לימודיו יהיה מצויד בכלים מתחומים שונים, כגון כלכלה, ממשל, מנהל עסקים ומדעי המחשב. זאת, בנוסף להכשרתו למקצוע עריכת הדין.

החתירה למצוינות עומדת ביסוד השקפת הבינתחומי הרצליה. מתכונת הלימודים נועדה לאפשר פיתוח יכולות גבוהות בקרב הסטודנטים ולעודדם להגיע להישגים מרביים. תכנית הלימודים בנויה באופן המיועד להכשיר את הבוגר להתמודדות עם הסביבה המודרנית, המשתנה בקצב מואץ, לפתיחות כלפי טכנולוגיות המידע, ולנגישות לשווקים הגלובליים וכן להקנות, בנוסף לכישורים משפטיים גבוהים, גם יכולות אינטרדיסציפלינריות.

בית ספר הארי רדזינר למשפטים משלב לימוד תאורטי עם הכשרה בעלת אופי מעשי. לסטודנטים מוצעים קורסים וסמינרים מחקריים על ידי הסגל האקדמי של בית הספר, העומד בקדמת המחקר המשפטי והבינתחומי בארץ ובעולם.

בעשור השני לקיומו נתפש המרכז הבינתחומי הרצליה כאחד המוסדות האקדמיים המובילים בישראל. השילוב של מיטב המרצים עם תכניות לימוד בינתחומיות, המדגישות תיאוריה ומעשה, יצרו לבוגרים שלנו בסיס של כבוד בשוק העבודה. תפישת השותפות עם הסטודנטים ויחס אישי הניבה מסורת של יזמות והתנדבות. לצד ההכשרה למנהיגות, יזמות והעצמת הפרט מקובלת אצלנו פעילות חברתית ואחריות קהילתית.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s