מסמינר למאמר

מערכת כתב-העת "משפט ועסקים" מזמינה סטודנטים לפרסם מאמר בכתב-העת המבוסס על עבודות סמינריון מעולות שכתבו.

ידוע לנו כי עיבוד עבודה סמינריונית למאמר הוא תהליך ארוך, שאינו פשוט, גם כאשר מדובר בעבודה מצטיינת. על כן, על-מנת להקל על התהליך, מערכת "משפט ועסקים" מציעה לסטודנטים המעוניינים לפרסם את עבודת הסמינריון שלהם, עבודה בנוהל הדרגתי:  "מסמינר למאמר".

בשלב ראשון, יש להגיש למערכת כתב-העת את עבודת הסמינריון ורשימה קצרה המתארת את עבודת הסמינריון – את שאלת המחקר, את התיזה המרכזית של העבודה או חידוש מרכזי שנמצא בה. על הרשימה המוגשת להיות בפורמט של פוסט – היינו, ללא הערות שוליים, בקובץ word (בפורמט doc או docx) שבו לכל היותר 2,500 מילה. רשימה זו נועדה להתפרסם באתר כתב-העת. יובהר שפרסום הרשימה טעון הליך של שיפוט פנימי ו/או חיצוני על-ידי מערכת "משפט ועסקים", ואיננו מובטח.

בשלב שני, אם הרשימה תימצא ראויה לפרסום, מערכת כתב-העת "משפט ועסקים" תבצע שיפוט מקדים של הסמינר ותעריך – ללא התחייבות לפרסום – אם יש מקום לעבד אותו למאמר. קרי, הסמינר יועבר לשיפוט מקדים של המערכת ולהערות כלליות. יש לזכור כי בשלב זה עשויה המערכת גם לסבור אחרת, קרי, כי אין הסמינר מתאים לעיבוד למאמר.

בשלב שלישי, ככל שהמערכת סבורה שיש בסמינר פוטנציאל למאמר, ויינתן "אור ירוק" לעבודת הסמינר, תשמח היא לקבל לידיה מאמר פרי-עטכם ועל בסיס עבודתכם הסמינריונית, אשר פרסומו יהיה כפוף לביקורת אקדמית מלאה והטמעת תיקונים שידרשו מכם לאור הביקורת האמורה, כמקובל לגבי כל מאמר.

הינך מוזמנ/ת לשלוח את עבודת הסמינריון והרשימה לאחת מן הכתובות הבאות:

ilr@idc.ac.il או IDC.Law.Review.Online@gmail.com

תגובה אחת על מסמינר למאמר

  1. פינגבאק: הגשת מועמדות למערכת כתב-העת ו-'מסמינר למאמר'. | משפט ועסקים

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s